Продати старовинну ікону в Ужгороді

Продати старовинну ікону в Ужгороді та прилеглих містах кожен може за допомогою нашого порталу «Арт Антик». Вебсайт створено для жителів України, які мають на руках антикварну і дореволюційну релігійний живопис, яку нині можна розпродати за великою ціною. Якщо ви випадково зайшли на нашу сторінку, то відразу сфотографуйте річ і залишайте заявку на оцінку експертами. Для цього тут зручна форма:

Загрузите фото для оценки:

ВНИМАНИЕ:
мы НЕ принимаем монеты Украины и советскую мелочь!

АКЦИЯ!
Оставь заявку до конца месяца
и получи оценку по фото БЕСПЛАТНО !

Загрузите фото сюда:
Продати старовинну ікону в Ужгороді

Продати старовинну ікону в Ужгороді

Оцінка старовинних ікон в Ужгороді

Щоб швидко і дорого продати старовинну ікону в Ужгороді, спершу треба її оцінити. Оцінка старовинних ікон по фото онлайн виробляється на нашому вебсайті відразу і безкоштовно, щоб вам не потрібно було куди-небудь їздити.

Кожен, хто хоче продати старовинну ікону вигідно, повинен знати, що є різні параметри оцінки таких речей. Однозначно, наші експерти допоможуть вигідно продати старовинну ікону в будь-якому стані, на відміну від перекупників і аукционеров, яким цікаві лише поновлень і автентичні речі в досконалому вигляді. У будь-якому випадку, підсумкова ціна старовинної ікони буде залежати від:

  1. Періоду створення ікони (17-18 століття коштує дорожче, ніж 19-20 при такій же збереження і габаритах).
  2. Майстерності листи і рівня іконописної роботи.
  3. Потреби в реставрації і ознак оновлення більш ранніми майстрами.
  4. Наявних ушкоджень, тріщин, розривів дошки і стану / наявності вінця, окладу, кіота і тому подібних атрибутів.
  5. Різновиди сюжету і попиту на нього в нинішньому антикварному ринку.
  6. Габарити дошки і якості матеріалів.
  7. провенанс: наявних написів дарування, підписи художника або клейма.

Є дуже багато параметрів оцінки ікон, але головне одне — у нас ви можете вигідно продати старовинну ікону, оцінити її не виходячи з дому, а також отримати гроші відразу на руки готівкою!

Скупка ікон в Ужгороді

Якщо ви шукали, кому продати старовинну ікону в Ужгороді і через пошук потрапили на наш веб-сайт, то рекомендуємо скористатися послугами наших експертів. Багато років займаємося скупкою ікон і допоможемо організувати продаж ікон Спасителя, Пречистої, Ангелів і Святих, а також ікони свят біблійних і церковних. Крім того, на сайті можна оцінити вартість і продати ікони, дореволюційні до 1917 року, або дізнатися ціну ікон XIX століття, а також і більш ранніх. Старовинні ікони, продати які ви можете тут, в каталозі на нашому сайті мають найвищі розцінки. Оплата на руки здійснюється готівкою під час передачі предмета або на карту. Вам не варто переживати про перевезення і ризикованi перемови, пов’язаних з цінним предметом, гарантуємо безпеку і конфіденційність.

Дивіться також:

2020-07-21T17:49:02+03:00

Оцените данную страницу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...