Картини 2023-09-08T18:29:17+03:00

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Купуємо дорого:

  Антикварні картини

  Полотна на рамах та в рулонах

  Дореволюційний живопис (до 1917р.)

  Радянські картини (соцреалізм тощо)

  Картини Народних художників України

  Старовинні картини невідомих майстрів

  Продати картину у Києві, Харкові, Одесі

  Продати картину у Києві, Харкові, Одесі та інших містах України ви можете прямо в цьому розділі нашого сайту. Звучить дуже просто? Але це так! Чи чули про нечувані мільйони доларів, які регулярно рятують на аукціонах за чергове полотно з минулих століть? Виявляється, живопис з вашого горища або бабусиної квартири теж може коштувати пристойну суму. Як визначити раритет? Відрізнити підробку? Як не продешевити та не зв’язатися з шахраями під час продажу? Влаштуйтеся зручніше і прочитайте такі пояснення.

  Які картини продати дорожче?

  Попит на твори образотворчого мистецтва зазвичай пов’язаний або з непересічною та неперевершеною майстерністю художника (якщо мова про сучасне мистецтво), або з антикварним статусом полотна. Саме про антикваріат і йтиметься, адже компанія «Арт Антик» допомагає продати картини минулих століть та інший антикваріат. Отже, старовинне полотно, списане фарбами, зображує якийсь натюрморт чи баталію, а може просто портрет чи природу. Що у ньому цінного? Окрім звичайно самої художньої реалізації з погляду мистецтва. Як і будь-яка давня річ, такий живопис має насамперед колекційну вартість. А колекціонери або дуже багаті і захоплені цією справою поціновувачі, або хитрі та прозорливі інвестори, що вкладають гроші в актив, що дорожчає. Що ж нам із цього? Відповідь проста: можна продати картину у Києві, Харкові, Одесі та заробити купу грошей! Навіть якщо це робота художника «нещодавно» минулої радянської доби. Справді, все, що старше за п’ятдесят років, — уже формально вважається антикваріатом. А якщо художня робота майстерня і композиція хороша, то бажана готівка за шедевр точно опиняться у вас у кишені.

  Продати картину у Києві, Харкові, Одесі

  Оцінка антикварних картин

  Якщо все так здорово, то де ж каверза? Звичайно, ви не зможете прийти з будь-якою мазнею до найближчого музею та обміняти на тисячу доларів. Потрібно розуміти цінність тієї чи іншої речі, попит на неї, а також зв’язатися із правильними людьми. Інакше ви ризикуєте продешевити і віддати раритет за безцінь, ніж неодмінно скористаються ошуканці. Кому ж продати картину? Хто допоможе оцінити антикваріат по-чесному?

  Оцінка антикварних картин – необхідний та розумний крок перед тим, як продати картину платоспроможному клієнту. Адже не знаючи справжньої вартості, про який прибуток і чесну угоду може йтися? Рекомендуємо скористатися нашим сайтом для віддаленої оцінки живопису в онлайн-режимі. Експерти «Арті Антик» допоможуть оцінити картину по фото, не переміщуючи її на далекі відстані та не відвідуючи сумнівних спеців. Просто завантажте кілька фотографій на сайт та отримайте відповідь. Критерії оцінки всілякі:

  • Вік речі, епоха, точна дата написання, якщо така відома
  • Ім’я художника допоможе продати картину дорожче (особливо якщо є підпис, знак, оригінальний автограф)
  • Сюжет та композиція
  • Майстерність та якість художньої роботи
  • Нинішній попит на полотна даного художника, жанр, напрямок
  • Стан картини дуже важливий
  • Матеріали – полотно, олія, темпера, картон, дерев’яний багет, рама та інші складові

  Не слід плутати експертизу мистецтвознавців з експертною оцінкою антикваріату. Так як у першому випадку оцінюється лише якість письма та художні характеристики з академічної точки зору. А ось експертна оцінка антикварного живопису здійснюється нашими фахівцями за наведеними вище параметрами, це можна зробити навіть за фотографією за умови гідної якості знімка. У результаті ви отримуєте оцінну вартість та підтвердження справжності, тобто полотно дійсно антикварне.

  Зверніть увагу на той факт, що дорого продати картину можна як радянського художника, так і української, особливо царської доби. Навіть якщо автор невідомий, і ви не знаєте якого року картина, все одно надсилайте на оцінку – раптом пощастить, і ви опинитеся власником дорогого раритету. Оцінка безкоштовна та віддалена, не знадобиться витрачати час. Зате зможете продати картину дорого, отримавши кошти на відпустку, ремонт, подорожі, оплату кредитів та інші життєві витрати. У деяких випадках можна продати старовинну картину за стан.

  Кому продати картину у Києві, Харкові, Одесі?

  Отже, ми з’ясували важливість точної оцінки. Але залишилося питання кому продати картину в Києві, Харкові, Одесі чи будь-якому іншому місті України? Звернувшись до аукціонного будинку, ви віддасте левову частку прибутку, а також витратите час та сили на транспортування, організаційні питання. Щодо походів до ломбарду чи ринку стариків не має сенсу й говорити – не той товар. Залишається інтернет і оголошення, що кишать у ньому. На форумах теж часто водяться ошуканці, а тому варто обережно промацати «ґрунт» і продати картину реальним експертам із бездоганною репутацією. Компанія «Арт Антик» пропонує швидкі та якісні послуги: допоможемо оцінити та продати картину за найкращою ціною. Якщо ваш предмет стоїть – наш менеджер назве ціну по телефону вже першого дня. Потім кур’єр привезе вам гроші у зручний час та місце, яке вкажете ви. Телефонуйте або пишіть нам, не забуваючи додати фотографії антикварних картин з обох сторін (!) для швидкої та об’єктивної оцінки вартості.

  Наші переваги:

  1. Швидка оцінка картин на сайті, не виходячи з дому.
  2. Платимо відразу на руки готівкою.
  3. Не треба чекати на аукціон.
  4. Купуємо картини в рулонах, на рамах у посередників та спадкоємців.
  5. Скуповування картин за найвищою ціною в Україні.

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (15 оценок, среднее: 4,53 из 5)
  Завантаження...