Нагороди 2023-09-08T18:25:33+03:00

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Купуємо дорого:

  Нагороди СРСР

  Бойові та трудові ордени

  Радянські медалі 1941-1945 років.

  Царські ордени до 1917 р.

  Нагородні знаки

  Орден Леніна та інші

  Продати нагороди у Києві, Харкові, Одесі

  Продати нагороди у Києві, Харкові, Одесі та будь-якому населеному пункті України стало набагато простіше. Тепер портал «Арт Антик» здійснює віддалену оцінку орденів та медалей за фото, скуповування фалеристики та надає консультації. Якщо у вас збереглися дідові бойові нагороди або трудові ордени, медалі, значки, – продати все це можна за солідну суму на сьогоднішній день.

  Ймовірно, ви вже тримаєте в руках стареньку колодку з медаллю чи орденом часів Великої Вітчизняної війни. Щоб швидко та дорого продати нагороду, вам не потрібно їхати на ринок чи шукати за оголошеннями колекціонера. Покупець приїде до вас сам лише завантажте фотографію на оцінку через наш сайт. Розкажемо, скільки коштує та яким попитом користується будь-який предмет фалеристики – все це дасть оцінка нагород на сайті «Арт Антик».

  Продати нагороди у Києві, Харкові, Одесі

  Продати нагороди у Києві, Харкові, Одесі

  Як відбувається оцінка нагород та скуповування?

  Зазвичай, щоб продати нагороду у Києві, Харкові, Одесі чи будь-якому українському селищі, вам доведеться витратити багато часу та нервів, поторгуватися, якщо вдасться знайти клієнта. У нас все інакше:

  1. Фотографуєте орден, медаль, знак на будь-який фотоапарат чи телефон
  2. Надсилаєте фотографію нам
  3. Протягом години вам дзвонить менеджер та називає конкретну ціну (на 20% більше за інших покупців в Україні)
  4. Називаєте місце, куди привезти гроші, і все!

  Найдорожче вдасться продати орден 1941-1945 років, медалі “За взяття”, “За визволення”, “За оборону” та інші. Рідкісними вважаються «морські» ордени, які вручали бійця та матросам флоту за подвиги на морському та прибережному фронті. На радянські нагороди ціни залежать від тиражу, кількості відомих нагороджень, а також безпеки наявної конкретної речі. Блискучий, як новий, орден або медалька принесе вам багато грошей, а затерті, старі, деформовані значно менше в ціні.

  Окремо варто згадати нагороди Російської Імперії, продати які можна за шалені гроші, але за давністю років рідко трапляється екземпляр, що стоїть, непідробний і в хорошому стані. Багато царських орденів і медалей є унікальними, збереглися одиниці і ті в музеях. Якщо знайдете дореволюційну нагороду, орден, медаль, жетон – заробити можна дуже приємне фінансове надходження.

  Кому продати нагороду у Києві, Харкові, Одесі?

  Навряд чи буде момент ще кращим, адже ціни орденів та медалей сьогодні дуже великі. Тому спробуйте продати нагороду у Києві, Харкові, Одесі чи іншому місці, де ви живете, не виходячи через комп’ютер чи телефон. Телефонуйте нам та надсилайте фото на оцінку!

  Нагородні знаки СРСР

  Медалі СРСР

  Ордени СРСР

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (46 оценок, среднее: 3,61 из 5)
  Завантаження...