Оцінити, продати ікону в Києві

Оцінити, продати ікону в Києві допоможе компанія «Арт Антик». У 2024 році війна сильно вплинула на наше життя, зокрема потрібні гроші на життя або евакуацію. Сьогодні продаж антикварних ікон – один із найактуальніших способів добути кошти для виживання, переїзду подалі від бойових дій, мобілізації та політичної кризи. Серед найпопулярніших предметів на скупці антикваріату числиться саме церковна атрибутика, релігійний живопис, зокрема ікони 17-20 століть. Користуючись нашим сайтом, ви зможете оцінити ікону за фото і вигідно продати ікону в Києві та області. Чому продавати вигідно зараз? Кількість збережених оригінальних речей зменшується, але вартість старовинних ікон зросла разом з курсом долара, а отже, і бажання колекціонерів антикваріату, яким потрібно добути рідкісну річ для своєї унікальної колекції. Ось форма для оцінки за фото онлайн (безкоштовно):

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Оцінити, продати ікону в Києві

  Купівля ікон і церковного начиння

  Релігійний живопис – це особливий вид антикваріату. Несе на собі не тільки відбиток часу і вік, а й унікальну енергетику, культурну та релігійну силу. Дореволюційні ікони робилися напрочуд якісно, з великою увагою до деталей, а також відповідно до канонів. Тому поціновувачі прагнуть отримати у власність саме такі речі до 1917 року. Церковні атрибути, начиння та старовинні ікони – найцінніші речі у списку.

  Якщо вдома є ікони 19 століття, а може старші, ви не здогадуєтесь про їхню потенційну цінність – це сотні та навіть тисячі доларів США. Надайте нам фотографії, щоб оцінити і продати ікону в Києві та інших містах України. Кінцева ціна старовинних ікон залежить від:

  1. Вік, рік або період створення ікони. Найстаріші дорого коштують, але погано виглядають.
  2. Стан (випливає з першого пункту віку). Потреба в реставрації, можливість відновити зображення. Ознаки проміжного підновлення в пізні періоди враховується при продажу також.
  3. Сюжет ікони (їх багато, читайте нижче).
  4. Матеріали – дошка, левкас та інше.
  5. Розміри ікони.
  6. Комплектація кіотом, окладом, вінцем, складень та інші атрибути церковного начиння.
  7. Попит на цей вид ікон.
  8. Рівень письма іконописця, якість роботи його.

  Ікони бувають різні в плані оформлення – тьмяні та яскраві, металеві та дерев’яні, з емалями та візерунками, з вінцем та окладом зі срібла, навіть золота. З дерев’яним кіотом. Все це впливає на загальне враження покупця і на точну оцінку старовинних ікон за фото, яку ви можете безкоштовно отримати у нас.

  Сюжети старовинних ікон

  Якщо вирішили продати старовинну ікону в Києві, то варто знати хоча б її сюжет і приблизне найменування. Можна розділити всі ікони на кілька основних сюжетів:

  • Спаситель (Господь Вседержитель, на престолі, в силах, нерукотворний Спас та інші).
  • Богородичні (Казанська, Володимирська, Тихвінська ікони Божої Матері, Неопалима Купина і багато інших).
  • Ікони Святих (Миколай Чудотворець, Пантелеймон Цілитель, Сергій Радонезький та інші).
  • Ікони Ангелів і Архангелів (Гавриїл, Михаїл).
  • Свята і різні біблійні сюжети (Водохреща, Покрова, Різдво, Введення в храм і так далі).

  Кому продати ікону в Києві та області

  Компанія «Арт Антик» допоможе охочим у будь-якому місті продати ікону: Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Фастів, Васильків, Вишневе, Обухів, Боярка, Вишгород та інші. Не продавайте свої ікони в ломбарди, на ринки, в крамниці лахмільників – тому що це найвигідніший спосіб, який має на увазі цілий ланцюжок перекупників, які забирають ваші гроші. Наша команда співпрацює безпосередньо з колекціонерами, музеями та реставраторами, тож ви отримаєте швидку відповідь, оцінку по-чесному, оплату одразу на руки готівкою і дорожче за інші компанії на ринку. Телефонуйте!

  Дивіться також:

  1. Скупка ікон у Києві, Харкові, Одесі
  2. Скупка старовинних картин
  3. Московські старовинні ікони
  2024-04-30T15:49:33+03:00

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Завантаження...