Продати медаль у Києві у 2024 році

Продати медаль у Києві та області допоможе компанія “Арт Антик” – професіонали на ринку оцінки та викупу нагород! Медалі та ордени СРСР у 2024 році користуються не тільки високим попитом, а й оцінюються у величезні суми грошей. Незважаючи на військові дії, цінність рідкісних колекційних екземплярів обчислюється сотнями доларів. Трапляється, що спадкоємці, яким дісталися нагороди, не цікавляться такими предметами, і медальки лежать без діла. Найчастіше нагороди цього періоду знаходять люди, які досліджують історію війни, шукають скарби, але не збирають колекцій. Якщо у вас опинилися медалі Радянського Союзу продати їх хочеться дорожче, то до ваших послуг експерти нашого сайту. Залишайте заявку тут:

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Продати медаль СРСР у Києві

  Продати медаль СРСР у Києві

  Оцінка медалей у Києві та області

  Звичайно, володаря нагород насамперед цікавить ціна медалей СРСР. У 2024 році подібні предмети цінуються досить високо. Існує чимало пристрасних колекціонерів, готових викласти кругленьку суму за ту чи іншу нагороду. Але не кожна річ є оригінальною і рідкісною. Щоб правильно оцінити медаль СРСР, продати її вигідно в Києві, Білій Церкві та інших містах області, звертайтеся в “Арт Антик”.

  Читайте новини на нашому сайті, щоб бути в курсі тенденцій ринку. Або просто зателефонуйте нам, і ви дізнаєтеся, скільки може коштувати ваша річ. Ми даємо оцінку медалей за фотографією, вам не доведеться нікуди виїжджати, витрачати свій час і сили. Можна надіслати заявку і на Whatsapp, Viber або електронну пошту: адреса вказана в шапці нашого сайту.

  Продати медаль у Києві

  Ціни на медалі в Києві 2024

  Продати радянські медалі можна за пристойні гроші. Вартість окремих комплектів рідкісних нагород у хорошому стані доходить до кількох десятків тисяч гривень. Наприклад, комплект медалей так званого “південного банта” цінується набагато вище, ніж поодинокі нагороди з цієї серії. До “південного банта” входять нагороди:

  • Медаль “За оборону Кавказу”
  • Медаль “За оборону Одеси”
  • Медаль “За оборону Севастополя”

  Кожна з них користується дуже хорошим попитом у колекціонерів. Подивитися, які у 2023 ціни на медалі СРСР ви можете в розділі каталог радянських медалей. Варто відзначити найпопулярніші медалі на скупках фалеристики:

  • Золота Зірка (Героя СРСР);
  • Золота медаль Серп і Молот;
  • За бойові заслуги;
  • За Відвагу;
  • За Оборону Одеси, Києва, Севастополя, Кавказу, Ленінграда, Москви, Сталінграда, Радянського Заполяр’я;
  • За взяття Берліна, Будапешта, Кенігсберга, Відня;
  • За звільнення Белграда, Варшави, Праги;
  • Медаль Ушакова;
  • Медаль Нахімова;
  • За відзнаку у військовій службі.
  • та інші медалі за заслуги перед батьківщиною. Звичайно ж, бойові цінуються високо і часто є на руках у нащадків ветеранів.

  Яку медаль продати вигідніше? Від чого залежать ціни?

  Якщо ви вирішили продати медаль СРСР, що належала вашому дідусеві, або просто знайшли на барахолці цікавий екземпляр, то рекомендуємо ознайомитися з критеріями оцінки:

  1. Вік. Чим давніша дата випуску і нагородження, тим краще. Продати медаль воєнних років або більш ранню можна за солідну суму грошей.
  2. Рідкість. Одні медалі збереглися сотнями тисяч штук, а інших навряд чи трапляються одиниці, і ті в приватних колекціях уже на руках. На рідкісну медаль ціна буде тисячі доларів, а на масові пізні нагороди вже кілька сотень гривень і не більше. Кожен фалерист, що поважає себе, хоче додати до своєї колекції особливий екземпляр і віддати за це немаленькі гроші.
  3. Стан медалі. Предмет затертий, його частина відламана або неможливо розібрати літери, матеріали під питанням, тоді ціна медалі буде набагато нижчою, навіть за давніх років випуску. Зустрічаються відреставровані майстрами нагороди, вони не особливо цінні, але все ж продати медаль на ринках Києва і навіть на аукціоні теоретично можна.
  4. Наявність нагородних документів збільшує ціну медалі. Це допомагає підтвердити оригінальність, а головне – прояснює провенанс предмета, дату вручення, прізвище та ім’я нагородженого. Таке важливо для поціновувачів фалеристики, як частини історії.

  Кому продати медаль СРСР у Києві?

  Якщо ви знайшли наш сайт за запитом продати медаль СРСР Київ, слід пам’ятати, що у сфері оцінки та скупки нагород досить багато важливих нюансів, врахувати які складно, допоможуть фахівці фірми “Арт Антик”. Пишіть, телефонуйте, завантажуйте фото на оцінку по інтернету, і ми обов’язково відповімо сьогодні ж! Антиквари оцінять нагороду і допоможу продати медаль у Києві, Білій Церкві, Броварах, Ірпені, Борисполі, Фастові, Василькові, Вишневому, Обухові, Боярці, Вишгороді, Бучі та по всій Україні. Можливий терміновий викуп з оплатою готівкою.

  2024-05-16T22:56:33+03:00

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Завантаження...