Продати нагороди у Києві

У наші дні збільшилася кількість охочих продати нагороди у Києві. І це не дивно, адже у 2024 році посилилася криза, пов’язана з військовими діями. Людям банально не вистачає грошей на життя, а також на евакуацію, опалення та електропостачання! Однак, за допомогою нашої компанії можна можна продати радянські медалі та ордени, ціни вас приємно здивують. Абсолютно непотрібні і застарілі епохи “совка”, продати нагороди можна колекціонерам фалеристики. Сьогодні ми з вами знову обговоримо, які нагороди цінуються і викуповуються антикварами за великі гроші. Зверніть увагу на той факт, що компанія “Арт Антик” купує радянські знаки, бойові ордени та медалі Радянського Союзу. Щоб швидко отримати консультацію та оцінити нагороду на сайті, просто заповніть форму тут:

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Продати нагороди у Києві

  Продати нагороди у Києві

  Оцінка нагород СРСР – які коштують грошей?

  З якої причини продати нагороди СРСР можна за великі гроші? Кому вони потрібні і скільки коштують? Відповідь проста:

  1. Значки, ордени та медалі радянських часів уже належать до антикварної теми, тобто досить старі та рідкісні, щоб вважатися предметом колекціонування. Як відомо, завзяті колекціонери є забезпеченими людьми, і ціни на ринку зростають.
  2. Продати нагороду СРСР у Києві в наш час можна цілком зручно і легко, тому що є інтернет і можливість скористатися послугами експертів “Арт Антик”.
  3. Нагороди, а особливо ордени, – це досить рідкісні предмети в масштабах колишнього союзу.
  4. Крім того, зараз через декомунізацію багато хто намагається позбутися старих символів минулого, а так можна не тільки звільнити місце, а й істотно заробити з продажу.

  Здебільшого купують нагороди саме колекціонери фалерстики, тобто збирачі антикварних нагород, рідше – музеї (в яких і так уже є більшість зразків). Фірма “Арт Антик” має налагоджені зв’язки з безліччю приватних колекціонерів з України та країн зарубіжжя. Тому ми можемо гарантувати найкращу ціну на ринку і швидку реалізацію наявної у вас штучки.

  Окремо необхідно згадати той факт, що не всі нагороди однаково цінні. Звісно, є раритети вартістю в десятки і сотні тисяч, а є дешевші, яких збереглося досить багато на руках у населення, і попиту особливого вже немає. З нашою допомогою ви можете продати нагороди СРСР таких видів:

  • Ордени СРСР (особливо бойові нагороди ВВВ, орден Нахімова, Ушакова, Богдана Хмельницького, Олександра Невського тощо)
  • Медалі СРСР (за Відвагу, за Взяття, Звільнення, Оборону міст тощо)
  • Значки СРСР (нагородні знаки Відмінник, Відмінний, Заслужений, Кращий, Почесний)

  Кому продати нагороди у Києві вигідніше?

  Допомагаємо всім охочим оцінити і продати нагороди у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Фастові, Василькові, Вишгороді та інших населених пунктах. Купуємо нагороди СРСР і царської Росії. Оцінка за фото прямо на сайті. Залежно від року випуску, типу ордена, медалі, знака варіюється ціна. Також впливає стан. Якщо вам сподобається заявлена вартість – ви можете продати нагороду нашій компанії “Арт Антик”, у зручний час і місце під’їде кур’єр з грошима.

  Дивіться також:

  1. Скупка нагород СРСР у Києві
  2. Орден Олександра Невського
  3. Орден Вітчизняної Війни
  4. Знаки “Відмінник”
  5. Знак “Кращий” СРСР
  2024-05-16T23:28:24+03:00

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Завантаження...