Продати орден у Києві

Продати орден у Києві допоможе компанія “Арт Антик”. Ордени – історично невід’ємна частина нагородної системи багатьох держав, особливо Російської Імперії та Радянського Союзу. У минулі століття орденами нагороджували за різні військові подвиги, а також досягнення у сфері економіки, науки, трудові успіхи і в інших сферах діяльності. У нашій країні збереглося безліч таких нагород, з огляду на бурхливе військове минуле XIX-XX століть і донині. У 2024 році ціни на ордени в Україні вкрай високі. Якщо у вас вдома є ордени СРСР або навіть царських часів – наша фірма допоможе продати орден у Києві за найкращою ціною. Залишайте заявку на оцінку за фото тут:

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Продати орден у Києві

  Чому ордени продати вигідно?

  Орден – це не тільки пам’ятний знак, а й можливість заробити непогані гроші. Такі антикварні предмети високо цінуються серед колекціонерів, оскільки вони відображають дух минулої епохи і нагадують про минулі військові події та великі перемоги. Класифікацією орденів займається наукова історична дисципліна “фалеристика”, а люди, які збирають колекційні зразки, називаються “фалеристами”. Саме колекціонери платять великі гроші за подібні речі. А зв’язок із платоспроможними колекціонерами завжди є у команди “Арт Антик”. Продати орден у Києві 2024 року дорого й актуально, як ніколи! Адже на тлі коронавірусної кризи ціни на все зросли, зокрема й на рідкісні нагороди. Тим паче, що найраритетніші речі оцінюються в доларах, тож ви зможете виручити сотні й навіть тисячі доларів США за рідкісну штучку, яка, можливо, припадає пилом у вас на полиці. Звертайтеся в “Арт Антик”, щоб продати орден у Києві – з нами швидко, надійно і вигідно!

  Продати орден у Києві

  Продати орден у Києві

  Цінні екземпляри орденів

  Давайте розберемося, які ордени продати вийде дорого, а які нецікаві збирачеві старовини? Як було вже сказано вище, ордени – це вищі відзнаки, яких удостоювалися люди за військові перемоги, а також за досягнення в економічній, політичній, соціальній та інших сферах. В СРСР ордени та інші пам’ятні відзнаки користувалися популярністю особливо під час Другої Світової війни. Але і в Царські часи вже знали про ордени і нагороджували ними воїнів, які особливо відзначилися.

  Усі ордени СРСР можна розбити на три категорії:

  1. Вручені ордени 1922-1941 рр. (періоду раннього Радянського Союзу).
  2. Ордени Великої Вітчизняної Війни (ВВВ, Другої Світової) 1941-1945 рр.
  3. Ордени 1945-1991 років (післявоєнного періоду аж до розпаду СРСР).

  Найдорожче продати орден у Києві можна перших двох видів (1922-1945 рр.). Вони вважаються найціннішими, оскільки їх збереглося не так вже й багато. Та й відмітні значки СРСР воєнних часів СРСР цінуються набагато вище. Загалом, ордени серед колекціонерів користуються більшою популярністю, ніж медалі та інші нагороди.

  Продати орден у Києві

  Кому продати орден у Києві?

  Купують нагороди, безумовно, небідні фалеристи. Заможні колекціонери, чиє хобі – збір рідкісних, майже унікальних, нагородних предметів. Чи варто говорити, що ордени Радянського Союзу, а тим паче часів ВВВ вважаються найбільш раритетними, цінними в культурному, пам’ятному і колекційному плані. У них зберігається печатка часу, дух епохальних битв і сила великої Перемоги над нацизмом, німецько-фашистськими загарбниками та їхніми союзниками. Продати орден у Києві буде не тільки вигідно, а й цікаво, адже ви дізнаєтеся з наших консультацій, що за нагорода, яке її значення і потенційна вартість, можливо, навіть за номером встановити шматочок історії вашого діда чи прадіда, який заслужив нагороду на фронтах Другої Світової Війни.

  Найбільший інтерес для колекціонерів представляють такі ордени:

  Як ми працюємо

  На питання як продати орден у Києві, найпростіша відповідь – звернутися в “Арт Антик”. Ми допоможемо вам без зайвих зусиль і нервів продати радянський орден. Для цього потрібно всього лише зробити кілька фотознімків вашого ордена і надіслати фото нам (завантаживши на сайт або електронною поштою). Для достовірної оцінки рекомендуємо робити 1-2 фото з різних боків за хорошого прямого освітлення на кшталт денної лампи. Ось, власне, і все. Решту турбот ми беремо на себе. Навіть в умовах карантину, з дому, ви зможете дорого продати орден у Києві та інших містах України. Наявний у вас орден не потрібно возити на барахолки і показувати, даючи в руки каламутним особистостям. Фотографії з телефону можна вислати у Viber, Whatsapp, по e-mail або просто “залити” у форму заявки на цій сторінці. Експерт компанії “Арт Антик” зателефонує вам і назве ціну будь-якої більш-менш цінної речі. Ось основні переваги для охочих продати орден у Києві за допомогою нашої компанії:

  1. БЕЗКОШТОВНА оцінка по фото орденів і антикваріату прямо на сайті!
  2. Високі ціни на ордени СРСР всіх років – ми платимо більше за всіх, оскільки самі збираємо приватну колекцію і працюємо безпосередньо із заможними колекціонерами фалеристики.
  3. Платимо на вашу картку або одразу на руки під час передачі товару – ніякого очікування аукціонів і доставки.
  4. Немає потреби виходити з дому і, тим паче не потрібно виїжджати в інше місто!
  5. Економія ваших коштів за відсутністю дилерів і величезних комісій.
  6. Чесна оцінка за ринковою вартістю, що легко підтвердити за каталогами та аукціонними торгами.
  7. Швидкі терміни роботи: надайте фото сьогодні, отримайте оцінку в той же день і гроші відразу.

  Продати орден у Києві

  Компанія “Арт Антик” пропонує індивідуальний підхід кожному клієнту, вигідні ціни, можливість заробити максимум з продажу старовинних цінностей, а також виїзд кур’єра до вас у зручний час і місце для угоди. Ми даємо вам гроші відразу без посередників!

  Оцінка і скупка орденів СРСР – це місія нашої команди протягом багатьох років. Довіртеся професіоналам, і станете одним із задоволених клієнтів. У будь-якому місті допоможемо продати орден: Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Фастів, Васильків, Вишневе, Обухів, Боярка, Вишгород, Буча та інші.

  2024-05-04T13:53:39+03:00

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Завантаження...