Продати старовинну порцеляну в Україні

У наші дні колекціонування дореволюційної порцеляни набуває нових обертів. Попит зростає, отже, продати дореволюційну порцеляну у Києві, Харкові, Одесі та інших містах України можна дуже вигідно.

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Продаж старовинної порцеляни в Україні.

  Яка старовинна порцеляна цінується у антикварів

  Справжня антикварна порцеляна не обов’язково тонка, як яєчна шкаралупа, але повинна «дихати» пропускаючи повітря, але зберігаючи воду. Оцінити старовинну порцеляну досить складно, як і підтвердити її справжність, адже фарфорові фабрики та приватні майстри мали масу різних хімічних складів, технологій виготовлення та форм, а також кольорів та текстур.

  Продати порцелянові вироби колекціонерам можна найрізноманітніші:

  • порцелянові статуетки
  • продати порцелянові еполети
  • продати порцелянові ляльки
  • вази з порцеляни
  • старовинний порцеляновий посуд
  • дореволюційні фарфорові мініатюри
  • і багато іншого.

  Відомі навіть випадки виготовлення ефесів для шпаг із порцеляни. Будь-який з таких предметів можна розглядати як антикваріат і вигідно продати фарфор антиквару. Переважна більшість виробів на антикварному ринку Росії датується XIX століттям, точніше його другий половиною. Продати антикварний фарфоровий сервізXIX століття можна за непогані гроші, особливо цілий комплект чайного або столового фарфору.

  Високо цінується старовинна порцеляна певних фабрик та майстрів, яких ми спробуємо перерахувати. Отже, вигідно продати порцеляну Гарднера, продати старовинну порцеляну Корнілових, продати дореволюційну порцеляну Кузнєцова (XIX століття, сервізи, тарілки, страви), дорого продати Дулівський фарфор, старовинний фарфор заводу Попова (особливо початок XIX століття).

  Як оцінити старовинну порцеляну в Україні

  Портал «Арт Антик» пропонує послуги: оцінити антикварну порцеляну, дорого продати старовинну порцеляну в Києві, Білій Церкві та інших регіонах України. Пам’ятайте, вартість антикварного порцеляни може змінюватись від його історії та раритетного статусу, а ще від престижу майстерні виробника. Ймовірно, ви маєте на руках дуже дорогий порцеляновий експонат. Звертайтеся за телефонами або пишіть на Viber, Whatsapp, Email, щоб фахівці допомогли оцінити старовинну порцеляну Російської Імперії та продати її.

  Крім того, ми допомагаємо клієнтам оцінити та продати ікони, антикварний живопис, полотна народних художників СРСР, продати старовинне столове срібло, хрести, церковне начиння, ордени, медалі, знаки, оцінити продати антикваріат у Києві, Харкові, Одесі.

  2023-09-08T19:20:33+03:00

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
  Завантаження...