Продати значки СРСР у Києві

Компанія “Арт Антик” вітає всіх читачів і відвідувачів сайту. Ми продовжуємо серію публікацій корисних матеріалів про антикваріат і колекціонування. Незважаючи на суворі часи, чергова замітка в нашому блозі присвячується охочим продати значки СРСР в Києві і в будь-якому з міст незалежної України. Такі речі, хоч і є забороненою для носіння символікою, насправді належать до фалеристики – підвиду антикваріату, що об’єднує різні нагороди минулих епох. Саме зараз у 2024 році продати значки СРСР у Києві можна дуже дорого. А раптом вам не вистачає якраз цієї суми для переїзду в більш мирне місце? Або для забезпечення своїх дітей і онуків на довгі роки безбідного життя? Кожен екземпляр радянських значків може бути дорогим скарбом!

Подробиці нижче, а для найбільш нетерплячих – заявку на продаж значків можна залишити просто тут.

Завантажте фото для оцінки:

  УВАГА: ми НЕ приймаємо монети України та радянськi дрібнi!

  АКЦІЯ! Залиш заявку до кінця місяця та отримай оцінку по фото БЕЗКОШТОВНО !


  Завантажте фото сюди:
  Продати значки СРСР у Києві

  Продати значки СРСР у Києві

  Значки СРСР: ціна питання і види

  Якщо уважно пошукати по скриньках і коморах, то мало не кожен знайде вдома старовинні значки радянської епохи. Їх було випущено безліч. Мода була така і державна традиція на самій зорі союзу – заохочувати тих, хто відзначився і передовиків, нагородним знаком. Начебто і коштовність, але не надто дорога у виробництві. А моральний дух піднімає і в трудовому колективі статусу додає. Такі знаки вироблялися у двадцяті та тридцяті роки XX століття, а сьогодні вважаються найрідкіснішими предметами радянського антикваріату нарівні з монетами та орденами. На такі значки СРСР ціна у 2024 році сягає 100 доларів, а деякі рідкісні різновиди оцінюються в тисячі доларів!

  Не менш цінними можуть виявитися й екземпляри 40-50-х років, але їхній тираж більший, збереження після війни вище, а отже, сума буде не такою “смачною”, хоча завжди потрібно уточнювати. Пізніші нагородні знаки не мають такої високої ціни і слугують предметом для торгів колекціонерів-аматорів з невеликим бюджетом. Але якщо вам до рук потрапив “важкий” знак з оригінальним дизайном у вигляді трудових та індустріальних пейзажів з радянською символікою – знайте, це може бути великий скарб! У цьому випадку надсилайте нам фото з позначкою хочу продати значки СРСР у Києві або вкажіть ваше місто, а наші співробітники скажуть вам реальну ціну і вкажуть можливість отримати готівку від компанії. На ціну значка значно впливає стан штучки: блищить як нова – отримаєте надбавку до ринкової вартості, а якщо затерта, майже знищена часом – то може ніхто й не купить. Зберігайте такі предмети дбайливо і не намагайтеся чистити хімією, це має робити професіонал.

  Який знак СРСР продати дорожче?

  Якщо виявили і задумали продати значки СРСР у Києві та області, то ось невелика класифікація:

  • Випущені понад 10 тисяч штук і з простим дизайном – користуються попитом, але недорогі
  • Також численні масові випуски, але складний дизайн з різними деталями, кріплення на гвинті і важкий сплав – значок претендує на продаж за 100у.о.
  • Рідкісні малотиражні, але з цікавим дизайном – продати значок СРСР можна за кілька тисяч гривень або за 200-300 доларів в еквіваленті
  • Значки відмінників, почесних, заслужених і найкращих працівників у складному виконанні і випущені малим тиражем вважаються дуже-дуже рідкісними, раритетними – ціна від 500 доларів США

  У будь-якому разі потрібна особиста оцінка експертом, яку у нас можна зробити за фото. Надсилайте заявки на пошту або просто завантажуйте фотографії в анкету на цій сторінці, щоб продати значки СРСР у Києві.

  Дивіться також:

  1. Продати орден у Києві
  2. Продати медаль у Києві
  2024-05-17T00:24:01+03:00

  Оцените данную страницу

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,60 из 5)
  Завантаження...